Про компанію

“Діптар – українська компанія,  яка власноруч вирощує, виробляє та реалізує паливні гранули, палети, тріску  з міскантусу  та твердої сировини, також виготовляємо обрізну та необрізну дошку з дуба та ясеня, а  гранули  з люцерни на корм тваринам.”

 

Наша місія

Ми реалізуємо продукцію з власного виробництва в селищі міського типу Мельниця-Подільська, Тернопільської область, доставляємо по Україні та на експорт в будь-яку країну світу. Ми захоплені потенціалом вирощування міскантусу та люцерни в Україні та використанням продукції з них міжнародному ринку.

0

Клієнтів по всьому світу

Ми прагнемо

ВПРОВАДЖУВАТИ

Ми прагнемо впроваджувати кращі практики та інновації, щоб бути ефективними на кожному етапі нашого виробничого та торговельного циклу. Ми дбаємо про навколишнє середовище і пишаємося розвитком бізнесу в Україні – країні, яка багата природними ресурсами, професійними та добре освіченими людьми та надає сприятливі можливості для інвесторів з усього світу.

Ми вважаємо, що розвиток нашого проекту робить світ трохи кращим, оскільки майбутнє за відновлюваною енергетикою. Пошуку шляхів використання відновлюваної енергії у всьому світі приділяється значна увага.