Зміни на виробництві

Основними напрямами діяльності для ТОВ «ДІПТАР» було виробництво гранул з сіна люцерни для корму  тварин, у зв’язку зі стрімким ростом попиту на відновлювальні ресурси в сфері енергетики і опалення, та значними проблемами які виникли в Україні в 2022-2023 роки опалювальні періоди ми закупили та почали  вирощувати, виробляти та реалізовувати паливні гранули, палети, тріску з деревини та міскантусу.

На підприємстві використовується сучасне обладнання. Завдяки чому вдалось досягнути того, що  виробництво є безвідходним. Від моменту, коли сюди заходить брус, кругляк – звідси виходить уже готова продукція з доданою вартістю та практично немає відходів”.

Наше підприємство працює вже упродовж 4 років. З кожним роком у нас збільшується кількість працівників, створюються нові робочі місця. Кожного разу ми вводимо нове обладнання, нові виробничі потужності.  Варто зауважити, що нове обладнання автоматизоване та сучасне. Виготовляємо також обрізну та необрізну дошку з дуба та ясеня. Відходи від виробництва, зокрема обрізки та тирсу, ми переробляємо, в гранулу.

З міскантусу планується виробництво картону, паперу та целюлози, біокомпозитів та біопластиків та як компонент «зеленого» біобетону .

Зазначимо, що загальна сума інвестицій у нові лінії та виробничу базу складає понад 1 млн євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *